Cena

Aktywne filtry

Zestaw noży

W każdej kuchni powinien znaleźć się zestaw noży kuchennych. Co do tego nie ma wątpliwości! Ostre, starannie dobrane narzędzia znacząco zwiększają komfort pracy nad ulubionymi potrawami. Zapewniamy, że przydadzą się nie tylko mistrzom sztuki kulinarnej, ale także osobom początkującym. Zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie.

Zestaw noży kuchennych – co może zawierać?

Zestawy noży w większości przypadków zawierają podstawowe elementy, bez których trudno wyobrazić sobie przygotowanie posiłków. Należą do nich:

  • nóż szefa kuchni uznawany za podstawowe narzędzie kuchenne, ponieważ nadaje się do siekania wielu składników,
  • nóż do chleba z ząbkami, który ułatwia krojenie pieczywa
  • nóż kuchenny odpowiedni do krojenia mięsa i wędlin,
  • mały nóż kuchenny do krojenia,
  • niewielki nóż do jarzyn, często używany jako obieraczka.

Z takim wyposażeniem jesteśmy w stanie sporządzić właściwie każde danie wymagające krojenia, siekania czy obierania.

Komplet noży kuchennych o wysokiej wytrzymałości i wygodzie użytkowania

Produkty dostępne w sklepie RadochyGospochy.pl powstają z doskonałej jakości stali nierdzewnej. To tworzywo odporne na uszkodzenia i czynniki mechaniczne. Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że ostrze pęknie lub złamie się podczas intensywnej pracy. Co więcej, wszystkie noże wyposażono w odpowiednio wyprofilowane rękojeści, które znakomicie leżą w dłoni. Umożliwiają pewny chwyt, a dzięki antypoślizgowej powierzchni nie wyślizgną się z rąk, nawet gdy będą mokre.

Zestaw noży w bloku, czyli estetyczna, praktyczny opcja

Świetny wybór to z pewnością zestawy noży w bloku. To rozwiązanie, dzięki któremu zyskujemy praktyczne akcesoria od razu z miejscem do ich przechowywania. Umieszczenie noży w praktycznej tubie sprzyja zachowaniu porządku oraz pozwala mieć je zawsze pod ręką. Trzeba także uwzględnić, że obudowa chroni ostrza przed czynnikami zewnętrznymi, które mogłyby je naruszyć. Każdy zestaw umieszczono w tubie, która odpowiada kolorystycznie rękojeści noży, co dodatkowo wpływa na estetykę całości.Ponadto komplet noży kuchennych umieszczonych w specjalnym pojemniku to ozdoba do kuchni w każdym stylu. Oferujemy zestawy noży w kilku wersjach kolorystycznych, dlatego każdy z naszych klientów dobierze wariant pasujący do swoich potrzeb. Propozycje wykonane z materiałów drewnopodobnych idealnie wpisują się w charakter tradycyjnych i rustykalnych aranżacji. Z kolei czerń, stalowa szarość czy czerwień to właściwe dopełnienie pomieszczeń nowoczesnych oraz industrialnych. Zachęcamy do zakupów!