Aktywne filtry

Przybory kuchenne

Nic tak dobrze nie podkreśla stylu kuchennego blatu, jak akcesoria do przypraw. Praski i tłuczki to kolejna kategoria, której udział w kuchennych aktywnościach jest nieoceniony. Dzięki solidnym praskom do czosnku wykonanym ze stali nierdzewnej zapomnisz o samodzielnym siekaniu na desce. Łopatki bambusowe świetnie nadają się do pracy z powierzchniami teflonowymi i ceramicznymi, niwelując ryzyko ich zarysowania. Wszystkie szczypce i widelce są dopasowane do ergonomicznych standardów i pewnie leżą w dłoni, a materiał, z którego są wykonane, pozwala myć je ręcznie oraz w zmywarce. Do serwowania smacznych zup, a także do nakładania i mieszania potraw stałych, niezbędne są chochle i łyżki. Deski kuchenne są bezdyskusyjnie pozycją obowiązkową, bez której gotowanie staje się niemal niemożliwe.  Występujące w wielu kształtach deski bambusowe, cechują się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Durszlaki i sitka to urządzenia proste i funkcjonalne. Stal nierdzewna na dobre zagościła i w tej dziedzinie, pozwalając cieszyć się wytrzymałością i estetyką. Wykonane z niej cedzaki są odporne na zarysowania, można je myć ręcznie oraz w zmywarce.

Wysokiej jakości przybory kuchenne

Akcesoria do gotowania i pieczenia to niezbędny element wyposażenia każdej współczesnej kuchni. Przygotowanie najprostszej potrawy lub wypieku wymaga zastosowania podstawowych przyborów kuchennych, takich jak deski do krojenia, noże i widelce. Z kolei do gotowania, niezbędne okazują się durszlaki, tarki, chochle, krajalnice, siekacze, rozdrabniacze i wiele innych przedmiotów. Natomiast pieczenie trudno wyobrazić sobie bez trzepaczek, mieszadełek, pędzli do malowania wypieków, wałków i wielu innych akcesoriów. Ważne, aby były one wykonane z wysokiej jakości tworzyw, odpornych na pęknięcie, wyszczerbienie oraz przebarwienie. Jeśli chodzi o metalowe łyżki, widelce, szczypce, sitka czy tarki, powinny być one pokryte warstwą antykorozyjną. Wysokiej jakości przybory kuchenne ze stali nierdzewnej pozwolą na sprawne i łatwe ich użytkowanie, służąc przez długi czas w idealnym stanie.

Akcesoria do gotowania od Radochy Gospochy

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, nasz sklep stworzył bogaty asortyment przyborów kuchennych wykonanych wyłącznie z pierwszej klasy tworzyw. Tu znajdują się niezbędne akcesoria kuchenne, bez których przygotowanie potraw i smacznych wypieków byłoby niemożliwe. W Radochy Gospochy znajdują się wszystkie potrzebne przybory zapewniające sprawną oraz szybką organizację pracy w kuchni. Dzięki grubym rękawicom w sposób bezpieczny wyjmiesz z piekarnika gorącą blachę lub zdejmiesz garnek z kuchenki. Solidne deski do krojenia chronią nie tylko blat przed zniszczeniem, lecz także gwarantują przygotowanie potraw w sposób higieniczny i estetyczny. Wyprofilowane łopatki kuchenne pozwolą na szybkie nakładanie potraw na talerze i półmiski. Z kolei duże widelce i szczypce ułatwią przekładanie mięs z blach lub brytfann na półmiski. Pojemne chochle są niezbędne do przelewania płynnych dań z garnka do waz. Natomiast łyżki wazowe okażą się niezastąpione do nalewania zup na talerze. Żeby odcedzić makaron lub warzywa potrzebne okazują się durszlaki, tu również nieocenione okażą się kosze – sitka do gotowania na parze.

Przybory do pieczenia od Radochy Gospochy

Trzepaczka i tłuczek pozwolą na wymieszanie i połączenie składników. Wałek umożliwi ugniecenie ciasta, a sitko przesianie mąki lub cukru pudru. Z kolei silikonowe pędzelki okażą się niezbędne do wysmarowania pieczywa, zarówno słodkich ciast, jak i mięs. Nie można również zapomnieć o dużej stolnicy oraz desce do krojenia, która jest niezwykle pomocna podczas wyrabiania ciasta. Wybierając akcesoria kuchenne do pieczenia, należy zwrócić uwagę na ich jakość i sposób wykonania. Przydatne okazują się również pojemniki do przechowywania produktów sypkich oraz suszonych owoców. Szklane słoje prezentują się na kuchennym blacie niezwykle efektownie.

Akcesoria do przechowywania przyborów kuchennych

W celu uporządkowanego przechowywania przyborów niezbędne okazują się pojemniki, przegródki lub wkłady do szuflad. Dzięki takim elementom można w sposób przejrzysty i bezpieczny gromadzić wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne. Ważne jednak okazuje się również przechowywanie ich zaraz po umyciu. Dlatego w tym celu niezbędne są ociekacze na sztućce, drewniane stojaki, a także suszarki do naczyń.