Marka

Cena

Aktywne filtry

Imbryki

Imbryk to nieodzowny element stylu retro, a jednocześnie klasa sama w sobie. Dzięki różnorodności modeli z naszego asortymentu, w łatwy sposób połączysz funkcjonalność z odpowiadającą Ci estetyką. Przy wyborze zwróć szczególną uwagę na budowę imbryka, ponieważ ta różni się w zależności od dedykowanego mu naparu – model do kawy będzie wysoki i lekko zwężany ku górze, do herbaty czarnej – okrągły o niewielkich rozmiarach, a do zielonej lub białej – niski i przysadzisty.

Porcelanowy dzbanek z filiżanką do herbaty

Porcelana jest bardzo ekskluzywnym i eleganckim materiałem. Wykonany z niej dzbanek z filiżanką do herbaty ułatwi zaparzenie tego aromatycznego napoju. Ponadto ze względu na walory estetyczne czajniczka z filiżanką będzie on pięknie prezentował się na stole. Imbryk stanowi bowiem bardzo oryginalny dodatek do zastawy stołowej. Niezapowiedziana wizyta znajomych nie wymaga już specjalnych przygotowań. Możesz w wyjątkowy sposób podać gościom herbatę. Na taką okazję wystarczy wyjąć z szafy dzbanek z filiżanką. Dzięki imbrykowi Twoi znajomi poczują się wyróżnieni, a sama wizyta upłynie w sympatycznej atmosferze.

Gustowny czajniczek z filiżanką

W wielu krajach parzenie herbaty w imbrykach podniesiono do rangi sztuki. My natomiast proponujemy bardzo efektowny czajniczek z filiżanką z pięknymi ornamentami. Roślinne i kwiatowe wzory, którym udekorowano imbryki, nadają im delikatnego i subtelnego charakteru. Tak udekorowany dzbanek z filiżanką do herbaty dopasujesz do większości kompletów obiadowych lub kawowych. Możesz również korzystać z dzbanka z filiżanką w chwilach relaksu i odprężenia. Dzbanek z filiżanką i spodkiem to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Docenią go zwłaszcza esteci, którzy lubią otaczać się pięknymi przedmiotami również na co dzień.

Białe imbryki w stylu retro

Oprócz efektownych dzbanków z filiżanką w naszym sklepie znajdziesz także jasne imbryki o klasycznym kształcie. Są to bardzo uniwersalne naczynia, ponieważ znajdą zastosowanie zarówno w domu, w którym dominuje klasyczny styl, jak i w nowoczesnych apartamentach. Wszechstronność naszych imbryków pozwala parzyć w nich kawę lub herbatę. W ten sposób serwujesz ją bezpośrednio w dzbanku. Dzięki imbrykom podawanie gorących napojów jest więc prostsze. Co ważne, imbryk na dłużej zachowuje ciepło, przez co Twój ulubiony napój nie wychłodzi się zbyt szybko.

Imbryk ze złoceniami dla miłośników klasyki

Biel porcelany przełamana złotym rantem to nasza propozycja imbryków dla prawdziwych koneserów klasycznej zastawy. Fantazyjne kształty pokrywki i uchwytu dodatkowo podkreślają lśniące złote paski. Tym imbrykom powinni przyjrzeć się zwłaszcza wielbiciele stylu vintage i glamour. Oryginalne kształty dzbanków zachwycają elegancją. Duża pojemność sprawia, że w imbrykach przygotujesz kawę lub herbatę nawet dla 4 osób. Tak jak wszystkie dzbanki oferowane w naszym sklepie, również te modele z łatwością umyjesz z zabrudzeń. Pomimo intensywnego użytkowania nie stracą one swoich walorów estetycznych.