Kategorie

Marka

Cena

Aktywne filtry

Serwisy

Serwisy obiadowe zawierają wszystko, czego potrzebujesz do podania kompletnego posiłku. Porcelana, z której zostały wykonane, zapewnia trwałość oraz duży wybór wzorów. Znajdziesz tu zarówno motywy nowoczesne, jak i klasyczne. Ofertę uzupełniają eleganckie i wystawne zestawy do kawy, z którymi każde popołudnie nabierze nieco dworskiego klimatu. Niebanalne kształty i wzornictwo wywołają zachwyt w oczach nawet bardzo wymagających gości.

Wytworne komplety obiadowe i kawowe 

Piękne, eleganckie serwisy kawowe i obiadowe to coś, co z pewnością warto mieć w domu. Modele dostępne w naszym sklepie internetowym występują w kilku wariantach, dzięki czemu każdy znajdzie zestaw w pełni odpowiadający własnemu gustowi. Najbardziej uniwersalny okazuje się oczywiście serwis gładki w kolorze klasycznej bieli. To szykowny minimalizm, który nigdy nie wyjdzie z mody. Nieco bardziej ozdobna propozycja to serwis z ręcznie malowanymi brzegami w odcieniu platynowym lub złotym. Te subtelne akcenty prezentują się naprawdę zachwycająco. Z kolei miłośnicy nieco bardziej dekoracyjnego stylu, powinni zwrócić uwagę na zestawy z motywami kwiatowymi. Każdy komplet znakomicie sprawdzi się podczas ważnych okazji, ale także na co dzień.

W naszej ofercie znalazły się wytwory ceramiczne i porcelanowe (marki Chodzież i Ćmielów). Każdy wariant wykazuje wyjątkowe właściwości użytkowe oraz wytrzymałość. Naczynia z zestawów ceramicznych nadają się do mycia w zmywarce bez obawy o ich zniszczenie. Z kolei w przypadku porcelany warto zachować ostrożność i kierować się zaleceniami producenta. Żaden z opisanych materiałów nie zmienia smaku potraw czy napojów. Serwisy powstają z tworzyw bezpiecznych dla zdrowia. Każdy komplet wyróżnia doskonała jakość i staranność wykonania.

Gustowne serwisy na prezent na różne okazje

Szykowny serwis obiadowy to wspaniały prezent z okazji ślubu, gdy wiemy, że nowożeńcy kompletują wyposażenie domowe. Jednak chętnie wręcza się go także w dniu urodzin, a nawet imienin. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby podarować go małżeństwu w dniu rocznicy ślubu. To podarunek estetyczny i praktyczny, który z pewnością posłuży przez długie lata. Przy wyborze należy zwrócić uwagę na liczbę oraz rodzaj elementów w zestawie. 

Zachęcamy również do przyjrzenia się pozostałym produktom dostępnym w sklepie Radochy Gospochy. Oferujemy zastawy, akcesoria kuchenne do pieczenia, gotowania oraz wiele innych przedmiotów. Zapraszamy do zakupów! W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.