Jakie stoły cateringowe wybrać na imprezę firmową?

Jeśli organizowane przez Ciebie wydarzenie odbywa się na świeżym powietrzu, powienieneś zadbać nie tylko o to, by na miejscu znalazły się jakieś meble do siedzenia i spożywania posiłków lub prowadzenia spotkań. Musisz też sprawdzić, czy są to przedmioty dostosowane do użytku w różnych warunkach. Rozlane napoje, a nawet deszcz nie powinny zniszczyć takiego wyposażenia. Często organizujesz eventy dla współpracowników? Nie wiesz, jaki stół cateringowy wybrać na bankiet lub imprezę firmową? Zdecyduj się na produkty, które posłużą Ci przez długi czas. Dowiedz się, jak je znaleźć!

Jaki stół cateringowy wybrać na imprezę firmową na świeżym powietrzu? Elementy z tkaniny a wygoda użytkowania mebli

Jak pewnie się domyślasz, w tym wypadku sprawdzą się tylko meble ogrodowe. Wybierając zestaw na Twój event, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na jakość i trwałość surowców, z których został wykonany. Czy siedzenia krzeseł i blaty stolików są plastikowe, czy drewniane i pokryte odpowiednim preparatem zabezpieczającym? Czy mają materiałowe siedzenia lub oparcia, które nie powinny być zmoczone? Zwróć uwagę na te kwestie, a nie tylko na wygląd przedmiotów, chociaż i ten jest bardzo ważny.

Najlepsze komplety są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak:

  • deszcz,
  • wiatr,
  • wilgoć,
  • promienie słoneczne.

Wszystkie elementy wykonane z materiału warto jednak chronić przed nadmiernym przemoczeniem. Jeśli można je zdjąć, będziesz musiał pamiętać o każdorazowym chowaniu ich przed intensywnymi opadami. Jeżeli jednak nie chcesz martwić się o stan części wykonanych z tkaniny, polecamy plastikowe meble ogrodowe. Jaki stół z tworzywa sztucznego możesz wybrać na imprezę firmową? 

Jaki stół przyda się na bankiet? Przede wszystkim ten z wytrzymałego tworzywa sztucznego

Niewiele jest mebli, które dobrze nadają się i do ogrodu, i do wnętrz. Jednymi z nich są modele z tworzywa sztucznego, które można bez obaw narazić na kontakt ze środowiskiem zewnętrznym, a nawet intensywnymi opadami deszczu. To wyposażenie, którego nie musisz bardzo starannie chronić, ale z pewnością czasem będziesz chciał je przestawić.

Wyobraź sobie więc zestaw mebli ogrodowych, który spełnia wszystkie wymagania większości organizatorów zarówno prywatnych przyjęć, jak i eleganckich spotkań firmowych. Oto, jaki mógłby być idealny stół na bankiet.

  • Jego blat powinien być wykonany ze wspomnianego tworzywa sztucznego, a stelaż również z plastiku lub ze stali, np. estetycznie pomalowanej proszkowo.
  • Powinien być rozkładany i duży – najlepiej byłoby, gdyby każdy stół na imprezę firmową mieścił przynajmniej 8 gości.
  • Musi mieć blokady zapobiegające złożeniu się w niespodziewanym momencie.
  • Dobrze, jeśli zostanie wyposażony w antypoślizgowe nóżki, dzięki którym nie będzie się przesuwał podczas bankietu, a przy tym nie zniszczy chodnika, podłoża lub trawnika, na których zostanie postawiony.
  • Do jego blatu powinien być przymocowany uchwyt pomocny przy przenoszeniu stołu w inne miejsce lub składaniu go na czas, w którym nie będą się odbywać żadne imprezy firmowe.

Jeśli szukasz dokładnie takiego produktu, znajdziesz go wśród stołów cateringowych oferowanych przez sklep radochygospochy.pl.

Co jest ważne na imprezie firmowej oprócz stołów cateringowych? Krzesła i ławki

Najczęściej do takich mebli dobiera się krzesła. Solidne modele z tworzywa sztucznego to świetny wybór na imprezy firmowe w plenerze, ale istnieje jeszcze ciekawa alternatywa. To ławki cateringowe. Składane warianty można przechowywać tak samo łatwo jak stoły oraz oczywiście bez problemu je przenosić. Są lekkie dzięki materiałom, z których je wykonano. Jeśli zostaną zakupione u tego samego producenta co stoliki, prawdopodobnie stworzą z nimi udaną kompozycję.

Ławki pasujące do stołów cateringowych

Również ławki można znaleźć w sklepie Radochy Gospochy. Odporne na duży ciężar meble mogą pomieścić po kilka osób. Są wytrzymałe na wilgoć i promienie słoneczne oraz bardzo łatwe w czyszczeniu. W przeciwieństwie do modeli drewnianych nie potrzebują żadnej konswerwacji. Po imprezie firmowej można bez obaw zostawić je na dworze albo złożyć, przenieść i schować. Co ważne, zakup jednej ławki może okazać się mniej kosztowny niż kupno kilku krzeseł dla gości.

Estetyczne krzesła z tworzywa sztucznego – doskonałe do zestawów ze stołami na imprezę firmową

Te meble są klasycznym wyborem dla osób dbających o wygodę pracowników przebywających na bankiecie. Nie tylko plastikowe warianty można składać i bez wysiłku przestawiać, ale właśnie te modele z tworzywa sztucznego najlepiej nadają się na imprezy firmowe. Nie zniszczą się w wyniku zalania napojami, pobrudzenia jedzeniem czy zmoczenia w czasie deszczu. Można dostawić ich więcej lub mniej do każdego stołu, zgodnie z życzeniem organizatorów i uczestników przyjęcia.

Stoły cateringowe na firmowy bankiet – dobierz je do warunków panujących w plenerze

Na firmowym spotkaniu odbywającym się na zewnątrz wyjątkowo ważny jest komfort gości. Będą czuli się lepiej, jeśli zapewnisz im wygodne, łatwe do przestawienia i trudne do zniszczenia wyposażenie. Jeśli jeszcze nie jesteś pewien, jaki stół wybrać na imprezę firmową, sprawdź ofertę sklepu Radochy Gospochy. Znajdziesz tam też inne odporne na wodę artykuły do ogrodu oraz elementy zastawy stołowej, które mogą Ci się przydać na bankiecie.