Bulionówka szklana biała 500ml miseczka salaterka

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

Produkt nie jest dostępny
2,49 zł

Opis produktu

Bulionówka szklana biała 500ml miseczka salaterka

Szklana bulionówka 500 ml z uszkami - wytrzymałe naczynie na wiele lat

Podawanie zup nie musi ograniczać się wyłącznie do głębokich talerzy. Znacznie lepiej nadaje się do tego elegancka bulionówka z uszkami. Wykonano ją z przezroczystego szkła, które doskonale komponuje się z każdym rodzajem zastawy stołowej. Spora pojemność (500 ml) pozwala serwować duże porcje, które zadowolą nawet największego smakosza.

Nie tylko do zupy

Choć nazwa jednoznacznie sugeruje sposób wykorzystania, szklana bulionówka 500 ml z uszkami przyda się nie tylko przy serwowaniu zupy. Idealnie nadaje się ona do sałatek, wszelkiego rodzaju dodatków czy deserów. Z powodzeniem zastąpi więc klasyczne półmiski czy patery.

Praktyczne i trwałe wykonanie

Pojemna miseczka ze szkła to nie wyłącznie minimalistyczny i uniwersalny fason, ale także trwałe naczynie o praktycznym zastosowaniu. Wytrzymałe szkło jest odporne na wysokie temperatury, dlatego nadaje się do mycia w zmywarce. Uchwyty pozwalają podawać gorące dania bez ryzyka oparzenia. Bulionówka doskonale sprawdzi się więc nie tylko w rodzinnym domu, ale również we wszelkiego typu lokalach gastronomicznych.

ID 5902740010040
Materiał Szkło
Wysokość 6,5 cm
Głębokość 6 cm
Pojemność 500 ml
Kolor Bezbarwny
Średnica dna 7,5 cm
Czyszczenie Można myć w zmywarce
Opakowanie luz

Komentarze:

  • Ocena