Doniczka na kwiatki osłonka okrągła 19 cm Magnolia Jersey

Lamela

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU CZY KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

5,99 zł
Czas dostawy to 1-2 dni robocze

Opis produktu

Doniczka na kwiatki osłonka okrągła 19 cm Magnolia Jersey

Doniczka Magnolia Jersey to piękna, nowatorska gama doniczek z zintegrowaną podstawką, która dzięki nietuzinkowej stylistyce i jakości wykonania przyciąga uwagę wszystkich domowników. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze szarym/antracyt.

Dzięki innowacyjnej powierzchni, przywołuje skojarzenia z ciepłem wełny.  Doniczka o fakturze imitującej plecionkę z naturalnego rattanu, w klasycznej, czystej formie. Każda roślina umieszczona w doniczce Magnolia Jersey będzie wyglądać interesująco a zarazem elegancko.

Ponadto doniczka umożliwia kreowanie pięknych unikatowych wnętrz i bez ograniczeń aranżować przestrzeń wokół domu, godząc różne style i upodobania. Będzie nietuzinkową ozdobą wnętrza, tarasu czy balkonu, nadając mu oryginalny wygląd i tworząc przytulny kącik do spędzania wolnego czasu.

Jej funkcjonalność wyraża się również w komforcie użytkowania bez względu na aurę. Nadaje się do wnętrz, balkonów lub tarasów. Jest odporna na zarysowania. Odporna na promienie słoneczne.

Doniczka nie posiada otworów w dnie.

Do doniczki pasuje podstawka w rozmiarze fi 169 mm.

ID 5900119827336
Marka Lamela
Materiał tworzywo sztuczne
Wysokość 16 cm
Średnica 19 cm
Kolor antracyt
Czyszczenie Zalecane mycie ręczne

Podobne produkty

Komentarze:

  • Ocena