KPL.FILIŻANEK ZE SPODKIEM PORCELANA ZŁOTY PASEK 200ML 6SZT FESTA ITALIA

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

124,99 zł
Czas dostawy to 1-2 dni robocze

Opis produktu

KPL.FILIŻANEK ZE SPODKIEM PORCELANA ZŁOTY PASEK 200ML 6SZT FESTA ITALIA

Elegancka filiżanka to wyjątkowe naczynie, dzięki któremu nawet codzienna kawa staje się niezwykłym doznaniem. Dzięki temu doskonale sprawdzą się podczas rodzinnych śniadań, jak i przyjęć do serwowania aromatycznej herbaty oraz kawy.

POZWÓL SIĘ ZACHWYCIĆ

Biała filiżanka została stworzona dla osób ceniących sobie wyjątkowy smak kawy czy herbaty. Filiżanka komponuje się w barokowy styl. Dzięki temu ma duszę i jest przemyślana w każdym szczególe. Własny charakter widać od pierwszego rzutu oka. Picie z tego wysublimowanego naczynia będzie czymś więcej, niż degustacją herbaty czy kawy. Będzie poezją zmysłów, gdy smak i piękny widok scalą się w jedno.

KLASYKA NIGDY NIE ZAWODZI

Elegancka filiżanka w kolorze białym, który wpasowuje się do każdej zastawy stołowej. Filiżanka ze spodkiem ma prosty, ale niezwykły kształt. Wydaje się, jakby wyrwano ją z innej epoki lub z rezydencji barona. Złote zdobienia i ciekawe kształty nadają jej nietuzinkowego charakteru.

Filiżanki zostały wykonane z najwyższej jakości ceramiki. Filiżanki wyróżniają się wysoką precyzją wykonania i eleganckim wzornictwem. Zdobione stylową dekoracją, wspaniale zaprezentują się na każdym stole.

Filiżanki wyróżniają się wysoką precyzją wykonania i eleganckim wzornictwem. Zdobione stylową dekoracją, wspaniale zaprezentują się na każdym stole.

Zestaw składa się z:

  • 6 białych filiżanek o pojemności 200ml,
  • 6 białych spodków do filiżanek, który idealnie sprawdzi się podczas przenoszenia czy jako podstawka na łyżeczkę lub na pyszne ciasteczko,
  • 1 ozdobne oryginalne pudełko -Idealny pomysł na prezent.
ID 2094901164259
Materiał Porcelana
Pojemność 200 ml
Kolor Biały

Komentarze:

  • Ocena