Garnek ze stali nierdzewnej Aster 3,2l stalowa pokrywka indukcja

Topfann

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU CZY SYPIALNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

112,00 zł
107,00 zł
Czas dostawy to 1-2 dni robocze

Opis produktu

Garnek nierdzewny z pokrywką ze stali - duża pojemność, duże możliwości

Garnek stalowy Karl Hausmann wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, odpornej na odkształcenia, korozję oraz wysoką temperaturę.

Cechuje się ponadczasowym designem, wykończeniem na wysoki połysk oraz energooszczędną technologią pomagająca zaoszczędzić pieniądze i czas.

Trójwarstwowe dno z wbudowaną aluminiową płytą akumulującą ciepło, równomiernie rozprowadza ciepło. Dzięki tej funkcji, gotowanie jest krótsze i staje się bardziej energooszczędne. Ponadto, trójwarstwowe dno umożliwia korzystanie z naczynia na wszystkich rodzajach kuchenek: elektrycznej, gazowej, ceramicznej, halogenowej oraz indukcyjnej.

Srebrna, stalowa tafla pięknie odbija światło, dzięki czemu garnki stanowią wspaniałą dekorację każdej kuchni. . Wykonany z odpornej stali nierdzewnej przy odpowiednim użytkowaniu posłuży w każdej kuchni przez długi czas.

Doskonale wpasuje się zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i kuchni o bardziej tradycyjnym charakterze.

Dodatkowo garnek został wyposażony w uchwyty wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na ciepło oraz dopasowaną pokrywkę, wykonaną ze stali nierdzewnej, odpornej na zarysowania.

Aby uniknąć plam i przebarwień pamiętaj, że nie należy solić wody przed jej zagotowaniem. Podczas mycia nie należy używać mocnych detergentów i metalowych czyścików oraz nie należy przechowywać w nich żywności kwaśnej.

ID 5903771841672
Marka Topfann
Materiał Stal nierdzewna
Wysokość 10 cm
Pojemność 3,2 L
Średnica 20 cm
Czyszczenie Można myć w zmywarce
Rodzaj kuchenki Gazowa, halogenowa, ceramiczna, elektryczna, indukcyjna

Komentarze:

  • Ocena