Fotel wiszący hamak bocianie gniazdo huśtawka ogrodowa

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

Produkt nie jest dostępny
168,99 zł

Opis produktu

Fotel wiszący hamak bocianie gniazdo huśtawka ogrodowa

Huśtawka bocianie gniazdo wykonana została z materiałów najwyższej jakości z dbałością o detale aby zapewnić Twojemu dziecku bezpieczeństwo i wygodę podczas zabaw.

Syntetyczna lina zapewnia bardzo wysoką wytrzymałość i elastyczność podczas zabawy, metalowe elementy huśtawki są galwanizowane.

Huśtawka ma regulowaną wysokość i została dostosowana do wzrostu nawet najmłodszych użytkowników. Wyposażona została w metalowe kółka do łatwego montażu. Liny oraz oplot obręczy wykonane są z polietylenu, przez co są odporne na różne warunki atmosferyczne takie jak deszcz, wiatr czy promienie słoneczne. Ponadto właściwości polietylenu sprawiają, że huśtawka bardzo szybko wysycha.

Stelaż huśtawki został dodatkowo zabezpieczony grubą pianką dla zapewnienia bezpieczeństwa zabawy. Szerokie, okrągłe siedzisko umożliwia bezpieczną zabawę nawet dla kilku osób.

Doskonale sprawdzi się podczas pięknych, słonecznych dni oraz będzie praktycznym dodatkiem i ozdobą placu zabaw, ogrodu lub tarasu. Jest to świetny sposób na wielogodzinną zabawę na świeżym powietrzu. Zapewni najmłodszym dużo radości oraz aktywności fizycznej.

Huśtawka bocianie gniazdo jest dużo lżejsza od standardowych huśtawek. Można ją w prosty sposób zmontować i rozmontować co pozwala na przechowanie jej na okres zimowy. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy potrzebne do złożenie huśtawki.

Bocianie gniazda stały się elementem niezbędnym w każdym ogrodzie! Huśtawka sprawi, że Twoje dzieci będą mogły w radosny sposób spędzić czas na świeżym powietrzu. Dodatkowo zapewni rozrywkę dla małych a także starszych dzieci. Doskonale sprawdzi się do czytania książek, malowania czy odpoczynku podczas odsłuchiwania audiobooków. Dzięki dużemu udźwigowi sprawdzi się także dla osób dorosłych. Maksymalne obciążenie wynosi 150kg.

Dlaczego warto wybrać huśtawkę wiszącą bocianie gniazdo:

  • Materiał odporny na działania warunków atmosferycznych;
  • Stelaż wykonany z mocnej galwanizowanej stali, pokryty grubą pianką;
  • Nowatorskie uchwyty śrubowe pewnie stabilizujące szkielet huśtawki;
  • Mocne liny z możliwością regulacji długości;
  • Solidny stelaż wykonany z rury stalowej malowany proszkowo.
ID 5900779835160
Wysokość 1.4 m - 1.9 m
Średnica 100 cm
Maksymalne obciążenie 150 kg

Podobne produkty

Komentarze:

  • Ocena