Karafka do wody napojów pure 900ml Krosno

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

Ostatnie sztuki w magazynie
Czas dostawy to 1-2 dni robocze
10,99 zł
ID: 5900345792514
Krosno
  • 2 lata gwarancji

    Nasze produkty objęte są 2 letnią gwarancją producenta.

  • Bezpieczna wysyłka

    Produkty wysyłamy bezpiecznie zapakowane firmą kurierską.

  • Szybkie płatności

    Zamówienie możesz opłacić bezpiecznymi płatnościami.

Opis produktu

Karafka do wody napojów pure 900ml Krosno

ESTETYKA TKWI W PROSTOCIE

Karafka wykonana z wysokiej jakości szkła. Ich składniki sodowe oraz wapniowe gwarantują trwałość oraz szlachetność. Mechaniczna obróbka szkła sprawia, że cienkie ścianki mają idealną przejrzystość i nieskazitelną powierzchnię.

Bez obaw można je wkładać do mikrofalówki. Dzięki odporności na uszkodzenia, zmiany temperatury oraz matowienie szklanki można również myć w zmywarce.

Tego rodzaju szklane naczynia są szczególnie uniwersalne. Karafka firmy Krosno to doskonałe rozwiązanie na przyjęcia oraz bankiety jak i na co dzień. Jeśli szukasz kompletu, który szybko zaprezentuje pełnię swoich możliwości, wybierz zestaw 6szt. Firmy Krosno.

KRYSZTAŁOWE SZKLANKI

Karafka została wykonana z najwyższej jakości szkła crystalline. Jest to nowoczesna alternatywa dla szkła ołowiowego. Nie posiadają szkodliwych domieszek tlenków, które mają właściwości związane z plastycznością czy odbijaniem światła. Karafka jest bezpieczna dla zdrowia. Pełni również wszystkie funkcje związane z estetyką i trwałością.

Komplet zawiera karafkę oraz oryginalne pudełko. Jego elementy są bardzo tanie, choć cechuje je długa żywotność i wytrzymałość. Zestaw odznacza się wyjątkowo korzystnym stosunkiem ceny do oferowanej jakości.

RENOMOWANA MARKA

Krosno Glass S.A. to ceniona na całym świecie producent markowego szkła. Od 1923 roku dostarcza naszym Klientom idealnie formowane wyroby produkowane w Polsce. Wyroby firmy Krosno są doskonałej jakości, krystalicznej przejrzystości oraz o niepowtarzalnym designie.

ID 5900345792514
Marka Krosno
Materiał Szkło
Wysokość 23 cm
Pojemność 900 ml
Średnica 9,5 cm
Kolor Bezbarwny
Zdobienia Nie
Kolekcja Pure
Czyszczenie Można myć w zmywarce

Komentarze:

  • Ocena