MISKA ZE STALI NIERDZEWNEJ 60CM MISA GASTRONOMICZNA STALOWA

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

140,00 zł
Czas dostawy to 1-2 dni robocze

Opis produktu

MISKA ZE STALI NIERDZEWNEJ 60CM MISA GASTRONOMICZNA STALOWA

Miska ze stali nierdzewnej o średnicy 60 cm. Idealnie nadaje się do podawania sałatek, surówek, mięs bądź przekąsek. Całość produktu została wyprodukowana z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wysokość miski szacuje się na 23 cm.

Produkt jest w kolorze srebrnym dzięki czemu nadaje się do każdego rodzaju wnętrz oraz wyśmienicie wygląda przy każdej zastawie. Miskę czyści się w bardzo łatwy sposób podczas mycia ręcznego. W opakowaniu znajduję się jedna sztuka produktu.

Stal nierdzewna już od wielu lat gości w naszych kuchniach, a jej popularność zdaje się nie przemijać. Dużym atutem tego materiału jest zarówno trwałość i bezpieczeństwo użytkowania, jak i walory estetyczne. Stal nierdzewna może stanowić idealny dodatek zarówno do kuchni klasycznych, jak i tych bardziej nowoczesnych.

Miska wykonana ze stali nierdzewnej jest elementem wyposażenia kuchni, które zawsze warto mieć pod ręką. Podane na niej przystawki, ciasta czy owoce cieszą oko i na pewno chętniej po nie sięgniemy dzięki eleganckiej oprawie.

ID 5907579093790
Materiał Stal nierdzewna
Wysokość 23 cm
Kolor Srebrny
Czyszczenie Można myć w zmywarce

Komentarze:

  • Ocena