TERMOS ZE STALI NIERDZEWNEJ 1000ML ZAKRĘCANY Z KUBKIEM DO PICIA

Topfann

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

Produkt nie jest dostępny
39,99 zł

Opis produktu

TERMOS ZE STALI NIERDZEWNEJ 1000ML ZAKRĘCANY Z KUBKIEM DO PICIA

Termos wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Idealnie sprawdzi się do pracy, szkoły czy podczas podróży. Służy do przechowywania zarówno gorących jak i zimnych napojów. Pojemność termosu sprawia, że zmieści się do każdego plecaka nie zajmując wiele miejsca.

Posiada ergonomiczną i antypoślizgową konstrukcję. Korek butelki został wyposażony w silikonową uszczelkę która gwarantuję szczelność produktu. Wykorzystanie podwójnych ścianek w termosie wraz z izolacją próżniową oraz miedzianej izolacji próżniowej gwarantuje wysoką izolację cieplną, a tym samym zachowanie odpowiedniej temperatury napoju.

Technologia próżniowa - temperatura otoczenia ma bardzo ograniczony wpływ na ciepłotę wewnątrz termosu. Dwie ścianki ze stali nierdzewnej, pomiędzy którymi znajduje się próżnia, skutecznie izolują zawartość termosu nawet w zimie.

Znakomite właściwości cieplne - w chłodne dni ulubiona herbata długo pozostanie gorąca i aromatyczna, a latem termos zapewni stały dostęp do zimnego, orzeźwiającego napoju. Zachowuje temperaturę nawet do 24 godzin, więc znakomicie nadaje się na całodzienną wędrówkę czy piknik z dala od miasta.

Ergonomiczna konstrukcja - termos ma opływowy kształt i dobrze leży nawet w dłoni odzianej w grube rękawiczki. Został pokryty szorstkim w dotyku, antypoślizgowym lakierem, więc nie wysunie się z uchwytu.

Higiena i bezpieczeństwo - wszystkie elementy da się łatwo umyć, także te wyposażone w uszczelki. Stal nierdzewna nie koroduje i długo zachowuje swoje właściwości. Termos nie zawiera ponadto szkodliwego dla zdrowia bisfenolu A (BPA).

ID 5903771840088
Marka Topfann
Materiał Stal nierdzewna
Wysokość 32 cm
Szerokość 8 cm
Pojemność 1 L
Kolor Szary
Czyszczenie Można myć w zmywarce

Komentarze:

  • Ocena