Kieliszki do szampana

Trudno wyobrazić sobie dom lub mieszkanie bez starannie dobranego szkła do napojów oraz trunków alkoholowych. Eleganckie kieliszki do szampana to zatem kluczowy element wyposażenia! Pozwalają w pełni cieszyć się smakiem tego szczególnego alkoholu za sprawą starannie dobranego kształtu. Ponadto prezentują się bardzo szykownie, dzięki czemu wspaniale wpisują się w charakter ważnych uroczystości. Sprawdź, jakie kieliszki znalazły się w naszej ofercie!

Co wyróżnia kieliszki do szampana?

Należy pamiętać, że każdy typ szklanek czy innych szkieł przeznaczonych do spożywania alkoholu ma odmienny kształt. Wynika to z właściwości poszczególnych trunków. Otóż kieliszki do szampana są zwykle wydłużone i dość długie. Z tego względu często nazywa się je fletami. Taka budowa umożliwia dłuższe zachowanie niskiej temperatury trunku oraz zapobiega szybkiemu ulatnianiu się bąbelków. Dawniej najczęściej korzystano z tzw. szampanówek. To bardzo eleganckie kieliszki do szampana w kształcie pucharków. Mają one niższe ścianki oraz są zdecydowanie szersze od klasycznych fletów. Sprzyja to szybszemu ulatnianiu się bąbelków, dlatego obecnie rzadko się z nich korzysta.

Jaki zestaw kieliszków do szampana wybrać?

W naszym sklepie znalazły się różne typy kieliszków, jednak każdy z nich doskonale spełnia swoje zadanie. Dla miłośników tradycyjnych szampanówek mamy modele przypominające pucharki, ale o bardziej wydłużonym kształcie. Inna opcja to modele nieco rozszerzające się dopiero w dolnej części. W zależności od wybranego zestawu kieliszków do szampana mają one zaokrąglony lub odrobinę bardziej kanciasty dół. Każda wersja prezentuje się niezwykle gustownie, dzięki czemu wznoszenie wszelkich toastów staje się jeszcze przyjemniejsze. Poza tym starannie wykonane kieliszki ładnie wyglądają na półce, np. w przeszklonej witrynie w jadalni lub salonie.

Wytrzymałe, eleganckie kieliszki do szampana z wysokiej jakości szkła

Nie da się ukryć, że omawiane produkty powstają z wyjątkowo cienkiego szkła. Właśnie dlatego tak istotna okazuje się jego jakość. W naszej ofercie kieliszki do szampana wykonano ze szkła Crystalline ze składnikami sodowymi oraz wapniowymi, który zapewniają mu wysoką trwałość i szlachetny wygląd. Za sprawą mechanicznej obróbki wyróżnia je idealna przejrzystość oraz perfekcyjnie gładka powierzchnia. Co ważne, dostępne w naszym sklepie kieliszki do szampana można myć w zmywarce. To zasługa ich wysokiej odporności na uszkodzenia, zmiany temperatury i matowienie. Warto podkreślić, że szkło Crystalline nie zawiera ołowiu, dlatego okazuje się bezpieczne w codziennym użytkowaniu przy zachowaniu wszelkich zalet wizualnych.

Kieliszki do szampana Krosno w sklepie internetowym Radochy Gospochy

Stawiamy jedynie na najlepsze na rynku, sprawdzone marki. Właśnie dlatego w naszym sklepie musiały znaleźć się kieliszki do szampana Krosno. To firma ceniona na całym świecie. Już od 1923 roku produkuje perfekcyjnie formowane wyroby powstające w Polsce. Wszystkie produkty tej firmy cechuje krystaliczna przejrzystość oraz oryginalny design. Nie inaczej jest w przypadku kieliszków do szampana z Krosna!

Piękne i praktyczne kieliszki do szampana

To typ szkła, które zachwyca nie tylko wyglądem, ale też właściwościami użytkowymi. Za sprawą delikatnie wykończonego obrzeża picie z kieliszków staje się bardzo przyjemne. Smukła nóżka sprawia, że pewnie leżą w dłoni, a stabilna stopka umożliwia odstawienie ich bez obaw, że się przewrócą. Co więcej, idealnie przezroczyste szkło kieliszków do szampana pozwala w pełni podziwiać walory wizualne trunku, który się w nich znajduje. Zapewniamy, że to produkty przy odpowiednim użytkowaniu posłużą przez naprawdę długi czas!

Co zawiera zestaw kieliszków do szampana z naszego sklepu?

W większości przypadków w zestawach znalazło się 6 sztuk kieliszków. W zależności od kompletu mają one różne pojemności – 150 ml, 180 ml lub 210 ml. Dzięki temu na pewno wybierzesz wariant, który w pełni odpowiada Twojemu gustowi i potrzebom. Kieliszki do szampana chroni kartonowe pudełko, które zabezpiecza je podczas transportu. Musimy też wspomnieć, że nasze kieliszki cechuje korzystny stosunek ceny do jakości. Choć kosztują niewiele, ich design i użytkowanie docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy.

Zapoznaj się również z pozostałymi propozycjami dostępnymi w sklepie internetowym Radochy Gospochy. Wśród nich znajdziesz kieliszki do wina oraz innych alkoholi, a także wszelkie sprzęty potrzebne w kuchni, jadalni czy salonie. Zapraszamy! W razie pytań prosimy o kontakt.