Doniczka osłonka na kwiatki 19cm misa wysoka + wkład nawadniający

Lamela

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

Produkt nie jest dostępny
9,99 zł

Opis produktu

Doniczka osłonka na kwiatki 19cm misa wysoka + wkład nawadniający 

PROSTA FORMA I DELIKATNY WZÓR

Świeże kwiaty to element wystroju, który pasuje do każdego wnętrza, zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego. Dzięki eleganckiej oprawie, jaką stanowi doniczka LAMELA, rośliny zyskują na atrakcyjności.

Doniczka MIRA to piękna, nowatorska gama doniczek. Dzięki nietuzinkowej stylistyce i jakości wykonania przyciąga uwagę wszystkich domowników. Z pewnością będzie nietuzinkową ozdobą wnętrza, tarasu czy balkonu, nadając mu oryginalny wygląd i tworząc przytulny kącik do spędzania wolnego czasu.

Osłonka została wykonana z lekkiego tworzywa, dzięki czemu jest wygodna w przenoszeniu i użytkowaniu. Tworzywo jest jednocześnie bardzo wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Doniczka umożliwia kreowanie pięknych unikatowych wnętrz i bez ograniczeń aranżować przestrzeń wokół domu, godząc różne style i upodobania. W ażurowej osłonce będą pięknie prezentowały się wszystkie kwiaty, nawet wymagające storczyki.

Doniczka zapewnia funkcjonalność w komforcie użytkowania bez względu na aurę. Nadaje się do wnętrz, balkonów lub tarasów. Jest odporna na zarysowania i promienie słoneczne.

  • Wkładka nawadniająca w komplecie - pomaga utrzymać idealne warunki nawodnienia 
ID 5900119749065
Marka Lamela
Materiał Tworzywo sztuczne
Wykończenie Połysk
Wysokość 22,6 cm
Pojemność 2,4 L
Średnica 19 cm
Kolor Szary
Czyszczenie Zalecane mycie ręczne

Komentarze:

  • Ocena