Doniczka skrzynka balkonowa 60 cm donica osłonka na balkon

Lamela

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

12,49 zł
Czas dostawy to 1-2 dni robocze

Opis produktu

Doniczka skrzynka balkonowa 60 cm donica osłonka na balkon

PROSTA FORMA I DELIKATNY WZÓR

Świeże kwiaty to element wystroju, który pasuje do każdego wnętrza, zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego. Dzięki eleganckiej oprawie, jaką stanowi doniczka LAMELA, rośliny zyskują na atrakcyjności.

Nowatorska gama doniczek dzięki nietuzinkowej stylistyce i jakości wykonania przyciąga uwagę wszystkich domowników. Z pewnością będzie doskonałą ozdobą wnętrza, tarasu czy balkonu, nadając mu oryginalnego wyglądu i tworząc przytulny kącik do spędzania wolnego czasu.

Osłonka została wykonana z lekkiego tworzywa, dzięki czemu jest wygodna w przenoszeniu i użytkowaniu. Tworzywo jest jednocześnie bardzo wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Doniczka umożliwia kreowanie pięknych unikatowych wnętrz i bez ograniczeń aranżować przestrzeń wokół domu, godząc różne style i upodobania. W ażurowej osłonce będą pięknie prezentowały się wszystkie kwiaty, nawet wymagające storczyki.

Doniczka zapewnia funkcjonalność w komforcie użytkowania bez względu na aurę. Nadaje się do wnętrz, balkonów lub tarasów. Jest odporna na zarysowania i promienie słoneczne.

ID 5900119834303
Marka Lamela
Materiał Tworzywo sztuczne
Wysokość 14,7 cm
Szerokość 18,7 cm
Długość 60 cm
Kolor Brązowy

Komentarze:

  • Ocena