Doniczka osłonka na kwiatki finezja 25 cm kwadratowa

Lamela

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

44,99 zł
Czas dostawy to 1-2 dni robocze

Opis produktu

Doniczka osłonka na kwiatki finezja 25 cm kwadratowa

PROSTA FORMA I DELIKATNY WZÓR

Świeże kwiaty to element wystroju, który pasuje do każdego wnętrza, zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego. Dzięki eleganckiej oprawie, jaką stanowi doniczka LAMELA, rośliny zyskują na atrakcyjności.

Rattanowa doniczka FINEZJA to piękna, nowatorska gama doniczek. Dzięki nietuzinkowej stylistyce i jakości wykonania przyciąga uwagę wszystkich domowników. Z pewnością będzie nietuzinkową ozdobą wnętrza, tarasu czy balkonu, nadając mu oryginalny wygląd i tworząc przytulny kącik do spędzania wolnego czasu.

Osłonka została wykonana z lekkiego tworzywa, dzięki czemu jest wygodna w przenoszeniu i użytkowaniu. Tworzywo jest jednocześnie bardzo wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Doniczka umożliwia kreowanie pięknych unikatowych wnętrz i bez ograniczeń aranżować przestrzeń wokół domu, godząc różne style i upodobania. W ażurowej osłonce będą pięknie prezentowały się wszystkie kwiaty, nawet wymagające storczyki.

Doniczka zapewnia funkcjonalność w komforcie użytkowania bez względu na aurę. Nadaje się do wnętrz, balkonów lub tarasów. Jest odporna na zarysowania i promienie słoneczne.

ID 5900119045730
Marka Lamela
Materiał Tworzywo sztuczne
Wysokość 47 cm
Szerokość 25 cm
Głębokość 23,5 cm - wkład
Kolor Czarny
Średnica dna 19 cm
Czyszczenie Zalecane mycie ręczne

Komentarze:

  • Ocena