Kanka na mleko jagody bańka 11,5 l stal nierdzewna konwia

VIKING

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

Produkt nie jest dostępny
84,99 zł

Opis produktu

Kanka na mleko jagody bańka 11,5 l stal nierdzewna konwia

Pozwól sobie na powrót do letnich wspomnień i smaku świeżego mleka przechowywanego wyłącznie w stalowych lub emaliowanych kankach.

Kanka na mleko to solidne, stalowe naczynie służące do przechowywania i bezpiecznego transportowania świeżego mleka, śmietany czy jagód. Świetnie sprawdzi się jako forma dekoracji w rustykalnym czy industrialnym wnętrzu.

Stalowa kanka wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu nie chłonie zapachów a przechowywane w niej produkty nie tracą swojego naturalnego aromatu i smaku. Stal nierdzewna, nie wydziela żadnych szkodliwych substancji, nie wpływa na smak, zapach i właściwości przechowywanego produktu.

Kanka charakteryzuje się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia, wilgoć czy korozję. Dzięki tym właściwościowym będzie służyć przez długie lata. Aby kanki jak najdłużej cieszyły nas swoją niezawodnością i pięknym wyglądem, zalecamy myć je ręcznie.

Precyzyjnie dopasowana pokrywka z uchwytem zabezpiecza zawartość przed dostępem zanieczyszczeń i owadów z zewnątrz. Ponadto uchwyt zapewnia precyzyjny chwyt i ułatwia przenoszenie naczynia.

Stalowa kanka doskonale sprawdza się w gospodarstwie domowym jak również na biwaku.

Zatroszcz się o środowisko korzystając ze stalowej kanki, ograniczając tym samym zużycie plastiku!

ID 2095100000324
Marka VIKING
Materiał Stal nierdzewna
Wysokość 32 cm
Pojemność 11,5 L
Średnica 21 cm
średnica wlewu 16,5 cm
Czyszczenie Można myć w zmywarce

Podobne produkty

Komentarze:

  • Ocena