Żeliwny kociołek węgierski wiszący 2w1 garnek patelnia

Emalia Rybnik

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

Produkt nie jest dostępny
239,99 zł
224,99 zł

Opis produktu

Żeliwny kociołek węgierski wiszący 2w1 garnek patelnia

Kociołek żeliwny myśliwski 6 L wykonany został z najwyższej jakości żeliwa, starannie wykończony i wypalony w wysokiej temperaturze.

Naczynia żeliwne służą w kuchni od wielu lat - nie wydzielają one podczas gotowania żadnych szkodliwych związków, dzięki czemu przygotowane jedzenie jest zdrowsze. Kociołek odlewany z żeliwa o specjalnie dobranym składzie, co daje pewność wysokiej jakości wykonania oraz trwałości.

Żeliwo szybko się nagrzewa, zapewniając równomierny rozkład temperatury, dzięki czemu w krótkim czasie przygotujesz smaczne i gorące potrawy, które będą zarówno miękkie ale także kruche i soczyste. Grube dno kociołka sprawia, że przygotowane dania utrzymują temperaturę przez długie godziny.

Kociołek został wykonany z żeliwa odpornego na wysokie temperatury oraz ścieranie. Możesz ustawić go bezpośrednio na ognisku bądź powiesić go na uchwycie nad źródłem ognia.

Systematyczna impregnacja kociołka zapewni jego nieskazitelny wygląd przez lata.

W celu zabezpieczenia środka kociołka natłuszczamy go olejem, który po pierwszym przepaleniu tworzy warstwę ochronną. Kociołki nie są dodatkowo pokryte powłoką emaliowaną od wewnątrz.

Żeliwny kociołek to idealne rozwiązanie na plenerowe przyjęcia ale także sprawdzi się jako świetna i zdrowsza alternatywa dla wieczorów przy grillu.

ID 5907564508827
Marka Emalia Rybnik
Materiał Żeliwo
Wysokość 6,5 cm - patelnia
14 cm - garnek
Szerokość 36 cm
Głębokość 3,5 cm - patelnia
9,5 cm - garnek
Pojemność 6 L
Średnica 27,5 cm - patelnia
29 cm - garnek
Wysokość całkowita 31 cm
Czyszczenie Zalecane mycie ręczne
Rodzaj kuchenki Gazowa, halogenowa, ceramiczna, elektryczna, indukcyjna

Komentarze:

  • Ocena