Lista produktów marki Emalia Rybnik

Oferujemy wyjątkowe skarby do domu, a w przypadku tej kategorii – do kuchni każdego miłośnika gotowania. Świetnym przykładem takich skarbów są produkty marki Emalia Rybnik, która posiada w swojej ofercie akcesoria kuchenne, które pozwolą na przygotowanie praktycznie każdej potrawy.

Oferta Emalii Rybnik

Na kartach tej kategorii prezentujemy niezbędne w każdej kuchni przedmioty. W naszym sklepie mamy bardzo dużo garnków, które występują w wersji z pokrywką lub bez niej. Dużym plusem jest różnorodna pojemność garnków oferowana przez markę, dzięki czemu każdy może wybrać naczynie idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Modele firmy Emalia Rybnik występują w pojemnościach od 1 do 10 litrów – dla mniejszych i większych rodzin, na mniejsze i większe potrzeby.

Czajniki Emalia Rybnik

Czajniki dostępne w naszym sklepie występują w pojemności 2,5 litra. Zostały oczywiście wyposażone w gwizdki alarmujące o ugotowanej wodzie oraz solidne uchwyty. Doskonale sprawdzą się na każdej kuchence, niezależnie od jej typu.

Firma oferuje gęsiarki o pojemności od 3,8 do 6,5 litra. Produkty te są żeliwne – doskonale rozprowadzają i utrzymują ciepło. Brytfanki Emalii Rybnik nadają się do piekarnika, a także każdej kuchenki. Mamy w swojej ofercie kociołki o pojemności 8 i 10 litrów. Doskonale sprawdzą się do przygotowania pieczonych ziemniaków, ale także innych potraw, zwłaszcza tych jednogarnkowych.

Patelnie Emalia Rybnik

Wszystkie patelnie od Emalii Rybnik zostały wykonane z żeliwa i występują w wersjach o średnicach od 24 do 30 cm. Różnią się także głębokościami, więc każdy znajdzie wariant idealny dla swoich potrzeb. Patelnie Emalia Rybnik pozwalają smażyć na małej ilości oleju, dlatego potrawy okazują się zdrowsze niż w przypadku smażenia w głębokim tłuszczy.

Zestawy garnków marki Emalia Rybnik

Bardzo ciekawą pozycją od Emalii Rybnik są całe zestawy garnków. W ich skład wchodzą od czterech do dziesięciu garnków wyprodukowanych przez Emalię Rybnik. Świetnie sprawdzą się w każdym domu – ładne, funkcjonalne i dopasowane do siebie modele posłużą przez długi czas. Dzięki szerokiemu przekrojowi pod względem stylistyki oraz kolorów z pewnością uda się wybrać wariant pasujący zarówno do nowoczesnej, jak i tradycyjnie urządzonej kuchni. W przypadku Emalii Rybnik wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą produktów Emalia Rybnik w naszym sklepie i wyboru tego idealnego modelu.