Brytfanna żeliwna 3,8l z pokrywą gęsiarka emaliowana

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

Czas dostawy to 1-2 dni robocze
174,99 zł
ID: 5907564503044
Emalia Rybnik
  • 2 lata gwarancji

    Nasze produkty objęte są 2 letnią gwarancją producenta.

  • Bezpieczna wysyłka

    Produkty wysyłamy bezpiecznie zapakowane firmą kurierską.

  • Szybkie płatności

    Zamówienie możesz opłacić bezpiecznymi płatnościami.

Opis produktu

Brytfanna żeliwna 3,8l z pokrywą gęsiarka emaliowana

Wysokiej jakości brytfanna żeliwna cechuje się doskonałym przewodnictwem ciepła oraz pozwala wydobyć najgłębsze smaki i aromaty przygotowanych potraw. Jest odporna na zarysowania, uszkodzenia powłoki czy zadrapania.

Materiał z którego została wykonana, równomiernie rozprowadza ciepło, wolno się rozgrzewa i bardzo długo utrzymuje ciepło. Jest to naturalny materiał, pozbawiony chemicznych dodatków i przeznaczony do kontaktu z żywnością.

Gotowanie w naczyniach żeliwnych pozwala przygotować soczyste i aromatyczne potrawy. Nic nie smakuje lepiej niż delikatne mięso, czy ryba rozpadające się na kawałki!

W naczyniach żeliwnych można smażyć, dusić, piec, zapiekać na wszystkich typach kuchni i na otwartym ogniu, nad paleniskiem. Bez problemu posłużą również jako naczynie do podania gotowej potrawy na stół. Przygotowanie potraw w naczyniach żeliwnych to zupełnie inna jakość gotowania niż w przypadku naczyń aluminiowych. Żeliwne naczynia wpływają na jakość smażenia czy pieczenia.

Gotowanie w naczyniach żeliwnych nie pochłania dużych zasobów energii i jest ekonomiczne – garnek po podgrzaniu wystarczy trzymać na niskim ogniu/niskiej mocy kuchenki. Dzięki temu będzie działał wydajnie i szybko a potrawy pozostaną ciepłe. Stawiając brytfannę z gorącą potrawą na stole, masz pewność że jedzenie długo pozostanie ciepłe, bez potrzeby dodatkowego podgrzewania.

Żeliwo to materiał, który nie pochłania zapachów, wilgoci, nie tworzą się na nim plamy i przebarwienia. Wyjątkowo twarde, nie szczerbi się i nie rysuje. Żeliwna brytfanna to inwestycja na lata.

Garnek żeliwny z pokrywą doskonale nadaje się nie tylko do piekarnika, ale i do wszystkich typów kuchenek - indukcyjnych, ogniowych, gazowych czy ceramicznych.

ID 5907564503044
Marka Emalia Rybnik
Materiał Żeliwo
Wysokość 14
Szerokość 24 cm
Długość 30 cm
Pojemność 3,8 L
Czyszczenie Zalecane mycie ręczne
Powłoka Emaliowana

Komentarze:

  • Ocena