Lista produktów marki Festa Italia

W naszym sklepie internetowym sprzedajemy różnorodne akcesoria kuchenne od uznanych marek, w tym Festa Italia. Spodobają się wszystkim osobom ceniącym sobie użyteczność zakupionych naczyń, a także ich ozdobny charakter. Wyroby tego producenta to głównie porcelanowe naczynia kuchenne, które z racji ich walorów estetycznych Wam przygotowywanie oraz spożywanie posiłków.

Dzbanki i filiżanki

Mamy w swojej ofercie dzbanki porcelanowe o pojemności 0,9 litra, które idealnie sprawdzą się do herbaty lub kawy. Dzbanki od Festa Italia są trwałe, odporne na zniszczenia, a także charakteryzują się nowoczesnym designem. Firma oferuje filiżanki o pojemności od 100 do 200 ml. Do produktu dołączony jest kompatybilny spodek, który nadaje filiżance jeszcze bardziej eleganckiego wyglądu. Umożliwiamy Wam zakup pojedynczych artykułów jak również zestawów wieloelemntowych, które idealnie sprawdzą się w domu na rodzinne przyjęcia.

Pojemniki porcelanowe od Festa Italia

Marka ma w swojej ofercie także pojemniki wykonane z porcelany, które są użyteczne, a także wyjątkowo stylowe. Idealnie nadadzą się do przechowywania sypkich produktów. Festa Italia wytwarza pojemniki w dwóch pojemnościach: 850 i 970 ml.

Żaroodporne naczynia ceramiczne Festa Italia

Naczynia ceramiczne tej uznanej marki są wykonane z żaroodpornego materiału, a także wyposażone w szklaną pokrywkę, która pozwoli na utrzymanie ciepła dania. Dodatkowo producent wprowadził rozwiązanie umożliwiające podgrzanie, a tym samym zapewnienie idealnej temperatury gotowego dania. Naczynia od Festa Italia można zakupić w pojemnościach od 2 do 3 litrów.

Patery i talerze

Marka oferuje także trzystopniowe szklane patery, które sprawdzą się do podawania przystawek oraz ciast. Produkt ma bardzo nowoczesny wygląd, niespotykany u innych producentów. Firma Festa Italia wytwarza również talerze deserowe oraz obiadowe. Wszystkie mają kwadratowy kształt, różnią się jednak średnicą, która wynosi od 14 do 25 cm.

Świeczniki Festa Itlaia

W naszej kolekcji odkryjecie szeroki wybór szklanych świeczników. Występują one w wersjach klasycznych, a także bardziej ozdobnych wersjach z kryształami. Festa Italia oferuje świeczniki na nóżce oraz bez, eleganckie i filigranowe. Zapraszamy do zamówień!