Patelnia dołkownica solidna 24 cm do jajek placków racuchów naleśniczków

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

Produkt nie jest dostępny
19,99 zł

Opis produktu

Patelnia dołkownica solidna 24 cm do jajek placków racuchów naleśniczków

Patelnia aluminiowa to niebanalne rozwiązania do każdej kuchni. Wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, praktycznymi właściwościami oraz znakomitą estetyką. Patelnia wytworzona została w technologii odlewanego aluminium, dzięki czemu bardzo szybko się nagrzewa i równomiernie rozprowadza temperaturę.

Patelnie wykonane z aluminium są odporne na odkształcenia, trwałe oraz energooszczędne. Zostały przystosowane do różnego rodzaju kuchenek, dlatego też znajdzie zastosowanie w absolutnie każdej kuchni. Możemy używać jej na kuchence ceramicznej, gazowej i halogenowej.

Komfort korzystania z patelni zwiększa powłoka nieprzywierająca oraz wyprofilowana rączka, ułatwiająca przechowywanie i przenoszenie rozgrzanych naczyń. Uchwyt został wykonany z tworzywa sztucznego. Wyróżnia się właściwościami antypoślizgowymi, przez co leży pewnie nawet w mokrej dłoni. Posiada również otwór, dzięki któremu możemy wygodnie powiesić patelnię na haczyku.

Powłoka non-stick uzyskuje większą twardość niż teflon, a przy tym zachowuje jego zalety: nie przypala potraw i dobrze rozprowadza ciepło. Równomiernie się nagrzewa i zapewnia szybką absorpcje ciepła, skracając czas smażenia. Powłoka wyróżnia się także odpornością na zarysowania oraz ścieranie.

Połączenie czarnego, tradycyjnego designu wewnętrznej powłoki non-stick i nowoczesnej, czerwonej powłoki zewnętrznej, nadaje patelni unikatowy wygląd, który doskonale wpasuje się w styl każdej kuchni.

ID 5902645001235
Średnica 24 cm

Komentarze:

  • Ocena