Patelnia cermiczna solidna 24 cm do naleśników płaska

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

49,99 zł
Czas dostawy to 1-2 dni robocze

Opis produktu

Patelnia do naleśników o średnicy 24 cm - z nią naleśniki zawsze Ci wyjdą

Patelnia do naleśników pokryta nieprzywierającą powłoką ceramiczną. Charakteryzuje się niskim brzegiem i dużą powierzchnią, dzięki czemu można przygotować i swobodnie obracać perfekcyjnie cienkie naleśniki.

Najwyższej jakości patelnia z dwuwarstwową powloką ceramiczną wykonana z odkuwanego aluminium z powłoką ceramiczno-marmurową doskonale akumuluje ciepło, czyniąc gotowanie bardziej energooszczędnym. Dodatkowo powleczona nieprzywieralną powłoką non-stick, wolna od szkodliwych substancji PFOA. Powłoka ograniczy zużycie tłuszczu, dzięki czemu zadbasz o zdrowy i lekkostrawny posiłek. 

Wykonana z aluminium o dużym przekroju, szybko i równomiernie rozprowadza ciepło dzięki czemu naleśniki szybko się smażą oraz nie przywierają do patelni. Zapewnia znakomitą przewodność ciepła dzięki czemu doskonale sprawdzi się do smażenia naleśników, placków, racuchów czy jajek.

Cechuje się wysoka odpornością na zarysowania i temperaturę do 180°. Posiada dno indukcyjne o grubości 3 mm odporne na odkształcenia. Odpowiednia budowa dna zapewnia energooszczędność oraz komfort wyboru dowolnej kuchenki (także indukcyjnej)

Rączka pokryta specjalnym materiałem Soft Touch, zapewnia pewny chwyt i stabilność trzymania.

ID 5907579075390
Średnica 24 cm
Czyszczenie Można myć w zmywarce
Rodzaj kuchenki Gazowa, halogenowa, ceramiczna, elektryczna, indukcyjna

Komentarze:

  • Ocena