Kpl. szklanek do napojów 370ml 6 szt szklanki blended Krosno

Krosno

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

25,99 zł
Czas dostawy to 1-2 dni robocze

Opis produktu

Kpl. szklanek do napojów 370ml 6 szt szklanki blended Krosno


Estetyka tkwi w prostocie
Szklanki o cylindrycznym kształcie wykonane są z wysokiej jakości szkła. Ich składniki sodowe oraz wapniowe gwarantują trwałość oraz szlachetność. Mechaniczna obróbka szkła sprawia, że cienkie ścianki mają idealną przejrzystość i nieskazitelną powierzchnię. Bez obaw można je wkładać do mikrofalówki. Dzięki odporności na uszkodzenia, zmiany temperatury oraz matowienie szklanki można również myć w zmywarce.

Uniwersalny produkt
Tego rodzaju szklane naczynia są szczególnie uniwersalne. Szklanki firmy Krosno to doskonałe rozwiązanie na przyjęcia oraz bankiety jak i na co dzień. Jeśli szukasz kompletu, który szybko zaprezentuje pełnię swoich możliwości, wybierz zestaw 6szt. Firmy Krosno.

Szklanki przeznaczone są do degustacji zimnych napojów, dlatego szczególnie ważne mogą okazać się latem. Idealnie sprawdzą się do podawania niewielkich ilości: lemoniady, soków, koktajli, drinków lub wody.

Kryształowe szklanki
Szklanki zostały wykonane z najwyższej jakości szkła crystalline. Jest to nowoczesna alternatywa dla szkła ołowiowego. wykonane. Nie posiadają szkodliwych domieszek tlenków,które mają właściwości związane z plastycznością czy odbijaniem światła. Szklanki są bezpieczne dla zdrowia i również pełnią wszystkie funkcje związane z estetyką i trwałością.

Super cena
Komplet zawiera 6 literatek oraz oryginalne pudełko. Jego elementy są bardzo tanie, choć cechuje je długa żywotność i wytrzymałość. Zestaw odznacza się wyjątkowo korzystnym stosunkiem ceny do oferowanej jakości.


Renomowana marka
Krosno Glass S.A. to ceniona na całym świecie producent markowego szkła. Od 1923 roku dostarcza naszym Klientom idealnie formowane wyroby produkowane w Polsce. Wyroby firmy Krosno są doskonałej jakości, krystalicznej przejrzystości oraz o niepowtarzalnym designie.


ID 5900345831923
Marka Krosno
Materiał Szkło
Ilość elementów 6 szt
Wysokość 12,30 cm
Pojemność 370ml
Średnica 8,30 cm
Kolor Bezbarwny
Zdobienia Nie
Kolekcja Blended

Podobne produkty

Komentarze:

  • Ocena