Marka

Cena

Pojemniki na żywność i lunchboxy

Ergonomiczne lunch boxy pozwalają na czyste i bezpieczne przechowywanie żywności, dzięki hermetycznemu zamknięciu. Wśród nich znajdują się także termosy obiadowe, które przystosowane są do transportu potraw płynnych, zup i sosów. Mają one formę piętrowych modułów, co umożliwia przewożenie dużej ilości potraw złożonych z różnych składników. Materiały, które posłużyły do ich wykonania, nie zmieniają smaku żywności, a także są wytrzymałe i odporne na korozję.

Lunchboxy – jedz zdrowo z efektownych pojemników

Lunchboxy to najlepszy sposób na to, by starannie przygotowane przez siebie w domu posiłki móc zabierać ze sobą wszędzie – do pracy, szkoły, na piknik. Dzięki różnym pojemnościom, kształtom i rozmiarom takich pudełek z wieczkami możesz szczelnie zamknąć dowolny posiłek i wziąć go ze sobą w trasę. W jedzeniu z lunchboxów najważniejsza jest wygoda zamykania, mycia i wysoka jakość przechowywania. Wiele dostępnych u nas pojemników ma szczelne, hermetyczne zamknięcie, można je myć w zmywarce, a posiłki nie brudzą pojemnika, ani też nie zmieniają swojego smaku.

Pojemniki na żywność – im więcej, tym lepiej

Pojemniki na żywność przydają się w każdym domu – im więcej ich w różnych kształtach i pojemnościach, tym lepiej! Duże pojemniki idealnie posłużą do przechowywania świątecznej sałatki czy bigosu, a te najmniejsze – do zabierania ze sobą pojedynczej porcji sałatki czy kanapek na lunch. Szklane i plastikowe pojemniki na żywność to rozwiązanie ekonomiczne, ale również ekologiczne. Wykorzystywanie naczyń wielorazowego użytku do utrzymywania potraw robionych w większej ilości lub przenoszenia ich, to sposób na to, aby nie używać foliowych woreczków, folii aluminiowej czy papieru śniadaniowego i zmniejszać ilość śmieci generowanych do środowiska.

Zdrowo, apetycznie i kolorowo

Lunchbox czy pojemnik na żywność wykonany z przezroczystego plastiku lub mocnego szkła mający łatwą w użytkowaniu pokrywkę w ciekawym kolorze to sposób na to, by jeść zdrowiej i z apetytem. Posiłek zamknięty w takim pojemniku długo utrzymuje świeżość, przez co nawet po kilku godzinach w torebce doskonale nadaje się do spożycia. Niektóre z pojemników można także podgrzewać w mikrofalówce lub używać w lodówce, co zwiększa ich funkcjonalność. Kolorowe pokrywki ułatwiają identyfikację wielu potraw przygotowanych z wyprzedzeniem i umieszczonych w szafce czy lodówce, a przy tym poprawiają humor. Takie pojemniki są niezbędne w każdym domu, w którym liczy się wygoda i zdrowe żywienie!

Aktywne filtry