Ostrzałka kuchenna do noży z autoregulacją kąta ostrzenia

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

Czas dostawy to 1-2 dni robocze
19,99 zł
ID: 5907564508261
Karl Hausmann
  • 2 lata gwarancji

    Nasze produkty objęte są 2 letnią gwarancją producenta.

  • Bezpieczna wysyłka

    Produkty wysyłamy bezpiecznie zapakowane firmą kurierską.

  • Szybkie płatności

    Zamówienie możesz opłacić bezpiecznymi płatnościami.

Opis produktu

Ostrzałka kuchenna do noży z autoregulacją kąta ostrzenia

Każdy miłośnik sztuki kulinarnej, zarówno profesjonalny szef kuchni, jak i amator domowego gotowania wyjątkowych potraw, doskonale wie, jak ważny jest ostry, niezawodny nóż. Może on posłużyć do najrozmaitszych czynności, od oddzielania kawałków mięsa, po krojenie warzyw w drobną kostkę – z czasem jednak ostrze zawsze ulega stępieniu.

Z pomocą przychodzi ostrzałka renomowanej marki Karl Hausmann. To idealny przyrząd do ostrzenia każdego typu noża zapewniający doskonałe cięcie. Odpowiednia dla noży gładkich oraz ząbkowanych

Doskonałej jakości ostrzałka do noży to zaawansowane narzędzie zapewni należyte i kompleksowe naostrzenie nawet najtępszych i najbardziej zaniedbanych noży! Sprawdź sam jak szybko doprowadzisz swoje kuchenne noże do porządku i pełnej sprawności!

Regulowane pokrętło umożliwia ostrzenie w szerokim zakresie kątów 15 z każdej strony do 45 stopni dzięki wbudowanej sprężynie wykonanej z węgliku wolframu.

Niezwykle praktyczna i elegancka ostrzałka do noży to przydatny gadżet w każdej kuchni, który ułatwi Ci codzienne czynności w kuchni. Wykończenie na wysoki połysk sprawia, że bardzo efektownie będzie się prezentował na świątecznym stole.

Zastosowanie ergonomicznego uchwytu, zapewnia stabilność i wygodę podczas ostrzenia. Dodatkowo wyprofilowana rączką zminimalizuje ryzyko skaleczenia. Antypoślizgowe silikonowe podkładki utrzymują ostrzałkę stabilnie podczas ostrzenia.

Możliwość jednoczesnego ostrzenia oraz wygładzania ostrza!

ID 5907564508261
Marka Karl Hausmann
Czyszczenie Zalecane mycie ręczne

Komentarze:

  • Ocena