Ostrzałka kuchenna do noży z regulacją kąta ostrzenia solidne ostrze

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

Produkt nie jest dostępny
32,99 zł
ID: 5907564503815
Karl Hausmann
  • 2 lata gwarancji

    Nasze produkty objęte są 2 letnią gwarancją producenta.

  • Bezpieczna wysyłka

    Produkty wysyłamy bezpiecznie zapakowane firmą kurierską.

  • Szybkie płatności

    Zamówienie możesz opłacić bezpiecznymi płatnościami.

Opis produktu

Ostrzałka kuchenna do noży z regulacją kąta ostrzenia solidne ostrze

Każdy miłośnik sztuki kulinarnej, zarówno profesjonalny szef kuchni, jak i amator domowego gotowania wyjątkowych potraw, doskonale wie, jak ważny jest ostry, niezawodny nóż. Może on posłużyć do najrozmaitszych czynności, od oddzielania kawałków mięsa, po krojenie warzyw w drobną kostkę – z czasem jednak ostrze zawsze ulega stępieniu. Z pomocą przychodzi trzystopniowa ostrzałka diamentowa renomowanej marki Karl Hausmann. To idealny przyrząd do ostrzenia każdego typu noża zapewniający doskonałe cięcie.

Doskonałej jakości, trzystopniowa ostrzałka do noży - to zaawansowane narzędzie zapewni należyte i kompleksowe naostrzenie nawet najtępszych i najbardziej zaniedbanych noży dzięki zastosowaniu aż 3 gniazd ostrzących! Sprawdź sam jak szybko doprowadzisz swoje kuchenne noże do porządku i pełnej sprawności! Ostrzałka marki Karl Hausmann z regulacją kąta ostrzenia jest wyposażona w trzystopniowy system pozwalający na zaostrzenie nawet najbardziej stępionych noży.

Szczelina COARSE posiada niezwykłe trwałą wolframową stal pozwalającą na ostrzenie noży mocniej stępionych oraz z drobnymi uszkodzeniami. Szczelina FINE wyposażona została w ceramiczne pręty przystosowane do wygładzania lub podostrzenia noży. Specjalny wałek szlifierski dla ostrzenia nożyczek oraz noży z pojedynczym ostrzem.

Regulowane pokrętło umożliwia ostrzenie w szerokim zakresie kątów 14 z każdej strony do 24

Niezwykle praktyczna i elegancka ostrzałka do noży to przydatny gadżet w każdej kuchni, który ułatwi Ci codzienne czynności w kuchni. Wykończenie na wysoki połysk sprawia, że bardzo efektownie będzie się prezentował na świątecznym stole.

Zastosowanie ergonomicznego uchwytu, zapewnia stabilność i wygodę podczas ostrzenia. Dodatkowo wyprofilowana rączką zminimalizuje ryzyko skaleczenia. Dodatkowym atutem są także podkładki antypoślizgowe, które zapobiegają przesuwaniu się ostrzałki po blacie podczas ostrzenia.

Cechy produktu:

    Najszybsza ręczna ostrzałka na rynku!
    Diamentowe ostrza
    Trzy etapy ostrzenia pozwolą przygotować ostrza jak w profesjonalnej kuchni
    Ostrzenie w kształt litery V przynoszące największą efektywność.
    Wygodny, ergonomiczny uchwyt do przytrzymywania podczas ostrzenia.
    Wysokiej jakości obudowa z miękkiego tworzywa! Odporna na zabrudzenia!
    Kompaktowy rozmiar. Zmieści się w każdej kuchni i w każdej szufladzie!

Zapraszamy do zakupów oraz sprawdzenia pozostałych produktów marki Karl Hausmann – garnków granitowych, szatkownic do kapusty, naczyń do zapiekania i wielu innych.

ID 5907564503815
Marka Karl Hausmann
Czyszczenie Zalecane mycie ręczne

Komentarze:

  • Ocena