Rant do ciasta tortu regulowana podziałka 12 CM

ZADBAJ O ESTETYKĘ SWOJEGO SALONU, POKOJU I KUCHNI WYBIERAJĄC SPRAWDZONE PRODUKTY O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONANIA!

Czas dostawy to 1-2 dni robocze
22,99 zł
ID: 5905155006813
Karl Hausmann
  • 2 lata gwarancji

    Nasze produkty objęte są 2 letnią gwarancją producenta.

  • Bezpieczna wysyłka

    Produkty wysyłamy bezpiecznie zapakowane firmą kurierską.

  • Szybkie płatności

    Zamówienie możesz opłacić bezpiecznymi płatnościami.

Opis produktu

Zastanawiasz się, jak stworzyć tort o perfekcyjnych proporcjach? Pozwól nam wprowadzić Cię w świat kulinarnych osiągnięć za pomocą naszego wyjątkowego rantu do ciasta tortu, z dumą noszącego znak rozpoznawczy marki Karl Hausmann. Ten niezbędny akcesorium to klucz do tworzenia imponujących, idealnie wyważonych tortów, które zachwycą nie tylko smakiem, ale i estetyką.

Wysokość wynosząca 12 cm to nie tylko kwestia praktyczności, ale przede wszystkim sztuka projektowania w sferze kulinariów. Pozwala to na tworzenie wielowarstwowych dzieł, które zachwycają wizualnie i smakowo. Twoje kulinarnie marzenia mogą stać się rzeczywistością dzięki temu narzędziu.

Niezwykłą cechą tego ranta jest jego regulowana średnica, która waha się od 16 do 30 cm. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia dostosowanie rozmiaru ciasta do Twoich potrzeb. Niezależnie czy przygotowujesz niewielki tort dla dwóch osób, czy monumentalną kompozycję na wyjątkową okazję – ten rant dostosuje się do Twoich kulinarnych wyzwań.

Kolor srebrny, charakterystyczny dla produktów marki Karl Hausmann, to oznaka jakości i elegancji. Zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści w dziedzinie cukiernictwa docenią wyjątkowy design tego rantu. Nie tylko stanowi on praktyczne narzędzie, ale również elegancki element dekoracyjny, który podkreśla prestiż i estetykę Twoich kulinarnych dokonań.

Rant do ciasta tortu marki Karl Hausmann to idealne narzędzie dla pasjonatów kulinariów, którzy dążą do perfekcji. Jego regulowana średnica, wysokość oraz srebrny kolor tworzą kombinację cech, które uczynią proces przygotowywania tortów łatwiejszym i bardziej satysfakcjonującym. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym cukiernikiem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w kuchni, ten rant stanie się Twoim niezawodnym towarzyszem.

ID 5905155006813
Marka Karl Hausmann
Materiał Stal nierdzewna
Wysokość 12 cm
Średnica 16-30 cm
Kolor Srebrny

Komentarze:

  • Ocena